Články, Zabezpečenie domu

Ako vybrať videovrátnik?

Domáce videotelefóny BASIC, ADVANCED a SMART

DOPRAJTE SI VIAC KOMFORTU A BEZPEČIA

 • kvalitné a prehľadné 7“ displeje
 • odolné vonkajšie kamerové jednotky s možnosťou nočného videnia
 • možnosť ovládania vstupných dverí alebo garážových brán
 • jednoduchá inštalácia a nastavenie bez nutnosti volať špecializovanú firmu
 • všetko potrebné k inštalácií nájdete priamo v balení

Videotelefóny rady BASIC ponúkajú základné funkcie komunikácie a zabezpečenia vstupov. Ich hlavnou výhodou je jednoduchá inštalácia a obsluha. Môžete si vybrať z modelov s mechanickými alebo dotykovými tlačidlami.

 • atraktívna cena
 • základná funkcia komunikácie a zabezpečenia
 • jednoduchá inštalácia

Pokročilé funkcie videotelefónov rady ADVANCED zahŕňajú záznam obrazu, vytváranie snímkov, detekciu pohybu, digitálny záznam odkazov a vnútorný displej vo FULL HD rozlíšení. To všetko v atraktívnom dizajne.

 • vysoká kvalita obrazu
 • extra široký uhol záberu kamerovej jednotky
 • možnosť rozšírenia základnej sady o doplnky

Videotelefóny rady SMART prinášajú novú úroveň komunikácie a zabezpečenia. Obraz z vonkajšej kamery sa dá prenášať do mobilného telefónu alebo tabletu, takže môžete skontrolovať okolie svojho domu alebo odpovedať návšteve odkiaľkoľvek.

 • možnosť prenosu obrazu na mobil či tablet
 • vysoká úroveň zabezpečenia majetku
 • pokročilé funkcie

PARAMETRE DOMÁCICH VIDEOVRÁTNIKOV

NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI

EMOS Monitor pre videovrátnik EM-10AHD

MONITOR

Spoločným znakom videotelefónov rady BASIC, ADVANCED a SMART je 7“ LCD displej umiestnený v interiéri. U rady BASIC nájdete displej v rozlíšení 480p alebo 720p, rada ADVANCED disponuje vysokým rozlíšením 1080p a modely rady SMART ponúkajú rozlíšenie 720p.

Základné funkcie videotelefónov sa aktivujú pomocou tlačidiel. Užívatelia môžu zvoliť medzi modelmi s klasickými mechanickými tlačidlami alebo s dotykovým podsvietením tlačidiel, ktoré vyniknú v modernom interiéri.

DVEROVÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA

Vonkajšie kamerové jednotky sú najviac namáhavou časťou videotelefónov. Aby vydržali enormnú záťaž vplyvom počasia, sú všetky modely vyrobené z kovu a opatrené strieškou proti vnikaniu vlhkosti a vody do ich vnútra.

Vonkajšie kamery ponúkame v klasickom prevedení s uhlom záberu 70 alebo 80°. Pre nenápadné prevedenie ponúkame i modely s mikroobjektívom, ktorý nepúta toľko pozornosti. Kamerové jednotky modelov rady BASIC a SMART disponujú uhlom záberu 70 alebo 80°. Rada ADVANCED ponúka kameru s tzv. rybím okom, ktorá sníma v rozsahu 120/160°. Týmto spôsobom sa dá jasne najavo, že je tu bezpečnostné zariadenie.

domaci videovratnik H3010 - banner

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Modely rady ADVANCED disponujú funkciami, ktoré zlepšujú bezpečnosť objektu na novú úroveň. Po zazvonení je možné automaticky uložiť snímku zvoniacej osoby alebo nahrať krátku videosekvenciu na SD kartu.

Funkcia detekcie pohybu bezpečne rozpozná pohyb pred vonkajšou kamerovou jednotkou, informuje užívateľa a zaznamenáva pohybujúci sa predmet alebo osobu vo forme fotografie alebo videosekvencie. Je možné pripojiť aj doplnkové kamerové jednotky.

Ďalšou z mnohých užitočných funkcií rady ADVANCED je digitálny záznamník. Po zazvonení návštevník zanechá správu, ktorú si môžete po jeho odchode prehrať z pamäti zariadenia.

WiFi domaci videovratnik - banner

SMART FUNKCIE

Produkty kategórie SMART disponujú integrovanou WIFI a sú trvalo prepojené cez cloud server s mobilnou aplikáciou.

Systém je jednoduchý a intuitívny. Môžete prijať zvonenie odkiaľkoľvek pomocou mobilu alebo tabletu. S jeho pomocou môžete ovládať elektrické dverové zámky a brány, strážiť priestor s využitím funkcie detekcie pohybu alebo sa pozrieť, čo sa práve deje pred objektívom kamery.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *