NÁVOD K OBSLUHE DOTYKOVÝCH VYPÍNAČOV

Dotykové vypínače patria k modernému spôsobu ovládania osvetlenia a ostatných spotrebičov v domácnosti. Keďže sú stále relatívne novým produktom na trhu, niektorí zákazníci ešte nemusia poznať správne zapojenie a ovládanie dotykových vypínačov a ostatného príslušenstva. Na tejto stránke nájdete všetky potrebné návody, postupy, schémy zapojenia a odpovede na najčastejšie otázky.

V prípade, ak by ste si nevedeli rady, pokojne sa nám ozvite cez online komunikačné rozhranie v pravom spodnom rohu stránky (modrá ikonka) a radi Vám poradíme so všetkými otázkami. Sme online každý deň od 9:00-16:00. Na otázky napísané po tejto dobe Vám radi odpovieme e-mailom hneď najbližší pracovný deň. 🙂

SCHÉMY ZAPOJENIA

Najdôležitejšia vec pre bezchybné fungovanie dotykových vypínačov je ich správne zapojenie. Nájdete tu zapojenie schodiskových vypínačov, žalúziových ovládačov a ostatného príslušenstva.

VIDEONÁVODY

Nájdete tu väčšinu najdôležitejších videonávodov k správnemu zapojeniu schodiskových vypínačov, spárovaniu diaľkového ovládača s dotykovým vypínačom, spôsob ovládania dotykového stmievača a omnoho viac.

ODPOVEDE NA ČASTÉ OTÁZKY

Zozbierali sme pre Vás najčastejšie otázky a pokúsili sa na odpovedať čo možno najjednoduchšie. Ak máte aj napriek tomu otázku ktorá nebola zodpovedaná, radi Vám poradíme.

NÁVODY NA OBSLUHU

Po správnom zapojení dotykových vypínačov je ešte potrebné vedieť správne obsluhovať dotykové vypínače. V tejto časti nájdete .pdf súbory s manuálom k jednotlivým produktom.