Návod k obsluhe dotykových vypínačov LIVOLO

Livolo dotykové vypínače patria k modernému spôsobu ovládania osvetlenia a ostatných spotrebičov v domácnosti. Keďže sú stále relatívne novým produktom na trhu, niektorí zákazníci ešte nemusia poznať správne zapojenie a ovládanie dotykových vypínačov a ostatného príslušenstva. Na tejto stránke nájdete všetky potrebné návody, postupy, schémy zapojenia a odpovede na najčastejšie otázky.

V prípade, ak by ste si nevedeli rady, pokojne sa nám ozvite cez online komunikačné rozhranie v pravom spodnom rohu stránky (modrá ikonka) a radi Vám poradíme so všetkými otázkami. Sme online každý deň od 8:30-16:00. Na otázky napísané po tejto dobe Vám radi odpovieme hneď najbližší pracovný deň. 🙂

Videonávody

Nájdete tu väčšinu najdôležitejších videonávodov k správnemu zapojeniu schodiskových vypínačov, spárovaniu diaľkového ovládača s dotykovým vypínačom, spôsob ovládania dotykového stmievača a omnoho viac.

Návody na obsluhu

Po správnom zapojení dotykových vypínačov je ešte potrebné vedieť správne obsluhovať dotykové vypínače. V tejto časti nájdete .pdf súbory s manuálom k jednotlivým Livolo produktom.

Schémy zapojenia

Najdôležitejšia vec pre bezchybné fungovanie dotykových vypínačov je ich správne zapojenie. Nájdete tu zapojenie schodiskových vypínačov, žalúziových ovládačov a ostatného príslušenstva.

Odpovede na časté otázky

Zozbierali sme pre Vás najčastejšie otázky a pokúsili sa na odpovedať čo možno najjednoduchšie. Ak máte aj napriek tomu otázku ktorá nebola zodpovedaná, radi Vám poradíme.