DOTYKOVÉ VYPÍNAČE REVOLO TOUCH

Predstavujeme Vám moderné dotykové vypínače a produkty značky Revolo Touch. Vyrobené sú z prvotriednych materiálov, bezpečnostného skla a výkonnej elektroniky.Ako bonus, na každý náš produkt poskytujeme 3-ročnú záruku a odborné poradenstvo. Už pri nákupe nad 100€ automaticky získate zľavu a dopravu zadarmo. Pre väčšie objednávky Vám radi vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Objavte kvalitu a jedinečnosť s našimi produktmi Revolo Touch.

Veľkou výhodou Revolo Touch vypínačov je krásny a funkčný dizajn, kvalitné materiály, veľkosť skleneného panelu 86 x 86 mm ktorý zakryje aj väčšie diery okolo inštalačných krabíc a otvorený systém inteligentných wifi vypínačov, ktoré môžete jednoducho ovládať jednou aplikáciou Smart Home, spolu s ostatnými inteligentnými zariadeniami iných značiek. Všetky produkty je možné nainštalovať na pôvodnú kabeláž a sú vhodné do klasických inštalačných krabičiek.

  Kúpa väčšieho množstva vypínačov, zásuviek a ostatného príslušenstva vie byť niekedy dosť nákladná. Preto Vám v prípade väčšieho množstva objednaného tovaru, štandardne od hodnoty 700€, vieme vypracovať cenovú ponuku. Stačí, ak pri takomto type objednávky zadáte v pokladni platbu prevodom na účet a do poznámky k objednávke uvediete, že si prajete vypracovať cenovú ponuku.

  Na e-mail v objednávke Vám do 24 hodín pošleme cenovú ponuku na odsúhlasenie. Platbu za tovar je možné realizovať prevodom, prípadne na dobierku pri prevzatí objednávky.

  Ak máte akákoľvek otázky, môžete nám ich poslať v tomto formulári. Odpoveď dostanete do 1 hodiny v pracovných dňoch medzi 9:00-17:00

  Po odoslaní sa okno zatvorí. V priebehu 1 hodiny si pre istotu skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou, kde môže byť naša odpoveď na Vašu požiadavku.

  Vypínače (72)

  Zásuvky (20)

  Žalúzie (8)

  Stmievače (20)

  Tlačidlá (4)

  Termostaty (6)

  Osvetlenie (12)

  Polmoduly (24)

  Moduly (45)

  Rámy (144)

  Zobrazených 1–24 z 348 výsledkov