NAKUPUJTE POHODLNE A BEZ OBÁV

VÝMENA ALEBO VRÁTENIE TOVARU AŽ DO 30 DNÍ

Vo väčšine internetových obchodov môžete vrátiť zakúpený tovar bez udania dôvodu iba do 14 dní. U nás máte ZADARMO možnosť vrátenia až do 30 dní od prevzatia tovaru. To je viac ako dvojnásobok. Vrátiť je možné iba nepoužitý tovar v pôvodnom balení.

VYZDVIHNUTIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU U VÁS DOMA

Nevyhovuje Vám tovar, ale nechce sa vám chodiť na najbližšiu poštu? Preto Vám ponúkame možnosť využiť vyzdvihnutie nevyhovujúceho tovaru u Vás doma kuriérom. Stačí nám napísať cez online chat alebo e-mailom a my sa o vyzdvihnutie kuriérom postaráme. Je potrebné vyplniť iba formulár pre vrátenie, ktorý treba spolu s tovarom zabaliť a počkať na kuriéra, ktorý Vás bude v deň vyzdvihnutia informovať. Na zásielku netreba písať žiadnu adresu, všetky údaje bude mať kuriér. Služba je spoplatnená sumou 3,90€

VÝMENA A VRÁTENIE CEZ REKLAMAČNÝ ASISTENT PACKETY

Objednajte si čokoľvek z nášho e-shopu a Reklamačný asistent Packety máte u nás automaticky ZADARMO. V prípade, ak Vám tovar nesadne a budete ho chcieť vrátiť do 30 dní, ozvite sa nám cez online chat a pošleme Vám kód pre vrátenie zásielky. Stačí, ak pôjdete na najbližšiu pobočku Packety a balík sa k nám dostane bez potreby platiť poštovné.

SWAP SERVICE - OBOJSTRANNÁ VÝMENA KURIÉROM

Nákup cez internet môže byť mätúci. Najmä, ak nakupujete viac produktov – napríklad vypínače a zásuvky do celého domu. V prípade, ak zistíte, že ste objednali iný typ produktu ako ste potrebovali, jednoducho Vám tovar vymeníme. Pri výbere tejto služby k vám pošleme kuriéra, ktorý Vám prinesie nový produkt a nesprávne objednaný od Vás prevezme. Nemusíte vypisovať žiadnu adresu na vrátenie a chodiť na Poštu. O všetko sa postaráme my a náš kuriér. Cena tejto služby je spoplatnená sumou 4,90€

ODBORNÉ PORADENSTVO A ONLINE PODPORA

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktov, schémy zapojenia, alebo sa potrebujete informovať o stave Vašej objednávky, môžete nás kontaktovať cez online chat každý pracovný deň v čase od 9:00 – 17:00, alebo emailom na info@revolo.sk. Odpoveď dostanete v priebehu pár hodín.