LIVOLO DOTYKOVÉ VYPÍNAČE

Dotykový vypínač Livolo je moderný vypínač ktorý sa vyznačuje svojím kvalitným spracovaním a elegantným dizajnom. Môžete si tiež vybrať klasické mechanické vypínače, dotykové vypínače ovládané diaľkovým ovládačom, mobilom, alebo hlasom, zásuvky, termostaty, pohybové senzory, zvončekové tlačidlá a mnoho ďalších doplnkov. V našej ponuke nájdete najlacnejšie dotykové vypínače Livolo s výbornou kvalitou a garanciou originality. V prípade potreby nám napíšte cez online chat v pravom dolnom rohu a radi Vám poradíme s výberom.

  Kúpa väčšieho množstva vypínačov, zásuviek a ostatného príslušenstva vie byť niekedy dosť nákladná. Preto Vám v prípade väčšieho množstva objednaného tovaru, štandardne od hodnoty 700€, vieme vypracovať cenovú ponuku. Stačí, ak pri takomto type objednávky zadáte v pokladni platbu prevodom na účet a do poznámky k objednávke uvediete, že si prajete vypracovať cenovú ponuku.

  Na e-mail v objednávke Vám do 24 hodín pošleme cenovú ponuku na odsúhlasenie. Platbu za tovar je možné realizovať prevodom, prípadne na dobierku pri prevzatí objednávky.

  Ak máte akákoľvek otázky, môžete nám ich poslať v tomto formulári. Odpoveď dostanete do 1 hodiny v pracovných dňoch medzi 9:00-17:00

  Po odoslaní sa okno zatvorí. V priebehu 1 hodiny si pre istotu skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou, kde môže byť naša odpoveď na Vašu požiadavku.

  Dotykové vypínače (90)

  Rádiovo ovládané (66)

  Ovládané mobilom (62)

  Mechanické (56)

  Zásuvky (24)

  Žalúzie (32)

  Stmievače (40)

  Zvončekové (29)

  Tlačidlá (64)

  Termostaty (16)

  Osvetlenie (16)

  PIR senzory (8)

  Polmoduly (28)

  Moduly (141)

  Rámy (152)

  Doplnky (13)

  Diaľkové (5)

  Zobrazených 1–24 z 614 výsledkov