DOKONALÁ KVALITA

NAJLEPŠIE MODERNÉ
DOTYKOVÉ VYPÍNAČE
NA TRHU

DOTYKOVÝ VYPÍNAČ LIVOLO

Livolo dotykový vypínač je moderný vypínač, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou, elegantným dizajnom a precíznym spracovaním. Najvýhodnejší pomer cena / kvalita. Môžete si vybrať klasické mechanické vypínače, dotykové vypínače na svetlo, dotykový vypínač na diaľkové ovládanie, alebo ovládanie mobilom, prípadne hlasom. V ponuke nájdete aj zásuvky, termostaty, pohybové senzory, schodiskové osvetlenie, zvončekové tlačidlá a mnoho ďalších doplnkov. V prípade potreby nám napíšte cez online chat v pravom dolnom rohu a radi Vám poradíme s výberom.

DOTYKOVÝ VYPÍNAČ LIVOLO

Livolo dotykový vypínač je moderný vypínač, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou, elegantným dizajnom, precíznym spracovaním a výhodnou cenou. V prípade potreby nám napíšte cez online chat v pravom dolnom rohu a radi Vám poradíme s výberom.

Dotykové ovládače (653)

Rádiovo ovládané (66)

Ovládané mobilom (63)

Mechanické (56)

Zásuvky (32)

Stmievače (40)

Termostaty (10)

Osvetlenie (16)

Recenzie našich zákazníkov

REVOLO MAGAZÍN

Inšpirácie, návody a rady.

Nabíjacie stanice, Smart domácnosť
Dotykové vypínače na Revolo.sk

V eshope Revolo.sk nájdete moderné dotykové vypínače, zabezpečovacie systémy, termostaty a nabíjacie stanice pre elektromobily. Každý náš produkt sa vyznačuje vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Radi Vám poradíme s výberom správneho produktu. Napíšte nám, cez náš online chat v pravom dolnom rohu stránky. Sme online každý pracovný deň od 9:00-17:00.

  • Radi pomôžeme s výberom
  • Doprava zadarmo od 100€
  • Najlepšie ceny a výhodné akcie
  • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

POTREBUJETE PORADIŤ S NÁKUPOM?

Koľko stojí poštovné?

Na výber máte z troch možní doručenia tovaru. Najrýchlejší spôsob je doručenie kuriérom ktoré stojí v štandardnej sume 3,90€. Pri objednávke nad 100€ je tento typ dodania tovaru ZADARMO. V prípade že uprednostňujete štandardný typ doručenia, môžete si vybrať doručenie Slovenskou poštou za 5,99€. Ponúkame aj výhodne doručenie do odberného miesta Zásielkovne za 2,90€, ktoré máte pri nákupe za 100€ taktiež ZADARMO.

Ako dlho trvá dodanie tovaru?

Všetky naše objednávky sa snažíme vyexpedovať v najkratšom možno termíne. Štandardne je dodacia doba 3 pracovné dni. Pokiaľ by nebolo možné tovar dodať v uvedenom termíne, naši pracovníci Vás bezodkladne informujú na kontaktné údaje uvedené v objednávke.

Aké akceptujete platobné metódy?

Naši zákazníci uprednostňujú platbu na dobierku. Dobierka je štandardne spoplatnená sumou 1€. V tomto prípade je možné za tovar zaplatiť priamo kuriérovi v hotovosti alebo kartou. Ak si vyberiete platbu prevodom, neplatíte žiadnu sumu navyše za sprostredkovanie platby. V tomto prípade prosím uveďte variabilné číslo ako číslo Vašej objednávky. Zaplatiť za tovar môžete aj online platobnou kartou pomocou platobnej brány. Platba prevodom na účet, rovnako aj platba cez platobnú bránu sú bez poplatku.

Môžem si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne na Vašej predajni?

Vzhľadom na to, že Revolo.sk je internetový obchod, bez kamennej predajne, nie je možné si tovar vyzdvihnúť na predajni.

Môžem si niekde vyskúšať Váš produkt predtým ako ho kúpim?

Keďže je Revolo internetový obchod bez kamennej predajne, nie je možné si tovar vopred vyskúšať.

V prípade rôznych otázok na tovar Vám radi poradíme cez online chat na našej stránke v pracovné dni od 09:00 – 17:00, prípadne nám môžete napísať na info@revolo.sk. Ak s tovarom nebudete spokojní, môžete nám ho do 30 dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze naspäť.

Ako môžem tovar reklamovať, alebo ho vrátiť?

V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete napísať e-mail na info@revolo.sk. Zvyčajne od nás dostanete odpoveď do hodiny. Ak máte záujem vrátiť alebo reklamovať tovar, použite náš e-mail: reklamacie@revolo.sk a do predmetu prosím uveďte číslo Vašej objednávky. Obratom Vás budeme informovať o najvhodnejšom spôsobe reklamácie, alebo vrátení tovaru.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

Kontaktujte nás

Radi a ochotne Vám poradíme s výberom správneho produktu podľa Vašich požiadaviek. Napíšte nám cez online chat v pravom dolnom rohu stránky počas pracovných dní od 09:00 – 17:00 a naši pracovníci Vám budú ihneď k dispozícií.

Reklamácia a vrátenie tovaru

V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete napísať e-mail na info@revolo.sk. Zvyčajne od nás dostanete odpoveď do hodiny. Ak máte záujem vrátiť alebo reklamovať tovar, použite náš e-mail: reklamacie@revolo.sk a do predmetu prosím uveďte číslo Vašej objednávky. Obratom Vás budeme informovať o najvhodnejšom spôsobe reklamácie, alebo vrátení tovaru.