Produkty a služby

Radi Vám poradíme ak potrebujete nabíjaciu stanicu do svojej garáže, či firmy pre svojich zamestnancov a partnerov, alebo vyžadujete komplexné služby s montážou, inštaláciou, reportmi a následnou fakturáciou za odber elektrickej energie.
nabijacie-stanice

Nabíjacie stanice

Ak si chcete zriadiť nabíjaciu stanicu, ponúkame Vám najvhodnejšie nabíjačky pre domácnosti a rezidenčné bývanie, hotely, mestá, nákupné centrá, reštaurácie, podniky, atď. Nabíjačky sú vo forme wallboxov alebo stojanov.

prislusenstvo

Príslušenstvo

Nabíjacie káble sú ideálnym príslušenstvom pre nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach. Taška na prenášanie zaistí kábel v bezpečí a čistote. Stojany ponúkame v jednodostrannom alebo obojstrannom prevedení.

komplexne-sluzby

Komplexné služby

Ak sa nechcete zaťažovať správou nabíjacej stanice, zabezpečíme pre Vás komplexnú správu a starostlivosť o nabíjacie stanice, faktúracie zákazníkom, pripojenie do medzinárodných nabíjacích sieti a omnoho viac.

UŽ ČOSKORO

Kompletná montáž

Už čoskoro Vám za výhodné ceny poskytneme nabíjacie stanice aj s kompletnou montážou a zaučením. V prípade záujmu zabezpečíme montáž, prvotné spustenie aj zaškolenie.

OBHLIADKA

Prvotné stretnutie na upresnenie osadenia nabíjacej stanice.

VYPRACOVANIE PROJEKTU

Vypracujeme projektovú dokumentáciu a cenovú ponuku.

MONTÁŽ A ZAUČENIE

Namontujeme stanicu a zaučíme Vás pre každodenné používanie.

Pre koho sú vhodné nabíjacie stanice?

Domácnosti

Bary a reštaurácie

Rezidentné budovy

Hotely a penzióny

Obchodné centrá

Mestá a samosprávy

Štadióny

Kancelárske budovy

Divadlá a kiná

Ak Vás táto ponuka zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

    * povinné