Články, Dotykové vypínače

7 hlavných výhod

Výhody dotykových vypínačov LIVOLO

Dotykové vypínače sú prvým krokom k technickému vybaveniu “inteligentného domu”. Kombinujú elegantný dizajn, moderné technológie a jednoduchú inštaláciu, ktorá nevyžaduje špeciálne zručnosti. Tieto vypínače sú vybavené dotykovým panelom, ktorý môžete ovládať dotykom, diaľkovým ovládaním, alebo pomocou mobilnej aplikácie cez WiFi. Tento typ ovládania otvára široké možnosti individualizácie svetelných scenárov vo Vašej domácnosti.

7 VÝHOD DOTYKOVÝCH OVLÁDAČOV

1. OVLÁDAJTE SVETLO JEDNÝM DOTYKOM

Citlivé senzory umiestnené na paneli Vám umožnia zapnúť a vypnúť svetlo jedným dotykom svetla. Klávesy na kliknutie sú minulosťou. Dotykové spínače pracujú úplne ticho. To oceníte najmä v noci, keď budú všetci spať.

2. ZAISTITE ÚPLNÚ BEZPEČNOSŤ VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

Všetky modely sú vybavené pokročilou elektronikou, ktorá reaguje na skraty, vyhorenie žiaroviek a výpadky v sieti a automaticky vypína vypínač. Neprítomnosť komponentov a medzier na dotykových paneloch poskytuje ďalšiu bezpečnosť a vylučuje možnosť kontaktu so živými časťami. Dotykové spínače sú pre deti úplne bezpečné. Batoľatá po nich môžu ťapkať mokrými rukami a nehrozí úraz elektrickým prúdom. Preto si mnoho rodín vyberá práve tieto modely.

3. JEDNODUCHÁ VÝMENA ZA STARÉ MECHANICKÉ VYPÍNAČE

Dotykové vypínače sa dajú ľahko namontovať do bežných krabičiek tradičným spôsobom. Inštalácia bude trvať iba pár minút. Nevyžaduje sa špeciálne vybavenie.

4. DOTYKOVÝ SPÍNAČ POUŽÍVAJTE POHODLNE

Stav prepínača sa dá jednoducho zistiť podľa podsvietenia farieb: modrá – vypnutý, červená – zapnutý. Ukazovatele sú jasne viditeľné ako v noci, tak aj vo dne.

5. BEZPEČNÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY

Dotykové panely sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré sa nebojí poškriabania a iného poškodenia. Neprítomnosť mechanických prvkov tiež znižuje riziko zlyhania jedného z nich. Dotykové vypínače ktoré ponúkame sú navrhnuté na 100 000 prepínacích operácií. Navyše, plochý sklenený panel sa ľahko čistí a jeho farba ostáva stabilná počas celého používania, a nezbledne ako klasické plastové vypínače.

6. HODÍ SA DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Elegantný panel z hladkého skla vyzerá elegantne a decentne. Dotykové svetelné spínače preto dokonale dopĺňajú moderné aj klasické interiéry bez toho, aby pritiahli až príliš veľa pozornosti. Ich krása spočíva v detailoch spracovania a elegantnom prevedení, vďaka čomu robia ovládanie osvetlenia dizajnovým prvkom. Na našej stránke si môžete vybrať až zo siedmych farebných prevedení: biela, čierna, zlatá, sivá, modrá, zelená a ružová.

7. JEDNODUCHÉ OVLÁDANIA STMIEVANIA

Dotykové vypínače LIVOLO môžu byť aj vo verzií stmievača. Ich zapnutie a vypnutie sa vykonáva jednoducho pomocou krátkeho dotyku na sklenený panel ovládača. Pri dlhšom dotyku na sklenený panel sa intenzita osvetlenia začne pomaly meniť podľa Vašich požiadaviek. Vypínač si následne zapamätá poslednú nastavenú úroveň osvetlenia a pri ďalšom zapnutí sa nastaví intenzita osvetlenia za predošlého nastavenia. Nie je potrebné dokúpiť žiadny ďalší mechanizmus na stmievanie ako pri iných typoch vypínačov.